


DazzyDuke Duo XXL
- Afmeting: L563 x B408 cm
- Platformhoogte: 150 cm
Speeltoestel DazzyDuke Duo XXL met SuperSwing
Vanaf nu ben jij de baas – met het ridderkasteel fatmoose DazzyDuke Duo XXL! Eenvoudiger dan ooit klim beklim je je nieuwe heerschap over de twee geweldige klimwanden of de schuine klimladder. De twee kasteeltorens met verschillende platformhoogten zijn verbonden door de grimmige wiebelbrug. Zo kun je vanaf de torenspits je gigantische rijk in de gaten houden en direct daarna in de stijlvolle toren met kantelen, nieuwe toespraken voor je gevolg houden.
Zoals het een echte heer betaamt, glij je onder een daverend applaus over de lange glijbaan direct het kasteelhof in en ontspan je vervolgens op de enorme dubbele schommel, die zelfs plaats biedt voor je naaste adviseur! Deze klimtoren in cool ridderontwerp geeft je alles wat je nodig hebt voor ultiem speelplezier!
Het zeildoek wordt in één stuk geleverd, zodat je je speeltoren naar wens kunt aanpassen. Vind je onze foto’s geweldig? Sjablonen voor dit ontwerp vind je in de montage-instructies.
Standaard meegeleverd:
- Houtpakket voor XXL speeltoestel met schommel
- Schuine klimladder
- Wiebelbrug
- Toren met kantelen
- Toonbank
- Geïntegreerde zandbak
- Golvende glijbaan met wateraansluiting MegaGlider 300 cm
- 2 ClassicRider schommelzitjes, max. 50 kg belasting per zitplaats
- 4 SwingFix schommelklemmen
- StreetPilot racestuur
- SpecialSpy telescoop
- 5 GrabOn klimstenen
- 4 MasterGrab veiligheidshandgrepen
- Tweedelige veiligheidskappen
- FatTarp weerbestendig zeil (650 gr/m²)
- 3 Weerbestendige fatmoose-stickers
- Montagehandleiding en bevestigingsmateriaal
Productdetails:
- Gemakkelijk te onderhouden, geïmpregneerd massief hout
- Kwaliteit en veiligheid getest – Made in Germany
- Platformhoogtes 120 cm en 150 cm
- Schommelbalk 9x9 cm en Steunpalen 7x7 cm
- Zeer uitvoerige handleiding voor een eenvoudige montage
- Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar
- Uitsluitend voor thuisgebruik, gebruik uitsluitend onder direct toezicht van een volwassene
- De aangegeven afmetingen en kleuren kunnen iets afwijken
Reviews
Bij fatmoose controleren we, of de gepubliceerde beoordelingen afkomstig zijn van consumenten die de door ons aangeboden artikelen daadwerkelijk hebben gekocht en/of gebruikt. De controle vindt plaats aan de hand van het bestelnummer.
Snelle levering en zonder al te veel moeite in elkaar te zetten!!!
fatmoose's ankers
fatmoose's ankers |
![]() |
![]() |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ankernaam | SolidRoot | SimpleRoot | ||||||
Geschikte palen | ≤ 9x9 cm | ≤ 9x9 cm | ||||||
Geschikt voor alle bodemcondities |
|
|
||||||
Stabiliteit |
|
|
||||||
|
||||||||
Montage aan de binnenzijde mogelijk** |
|
|
||||||
Eenvoudige en snelle montage |
|
|
We adviseren om al onze ankers in beton te plaatsen
* Stabiliseert de palen
** Anker van buitenkant niet zichtbaar

Voeg het GlideRoot glijbaananker toe aan uw bestelling, om uw speeltoestel extra stabiel te maken.

Info over
hout & zeil

Duurzaam hout
Wij vinden het belangrijk om een lange levensduur en stabiliteit van onze speeltoestellen te garanderen. Daarom gebruiken we geïmpregneerd dennen- en sparrenhout. We adviseren om enkele houten onderdelen zelf voor te boren omdat hout, doordat het een natuurproduct is, door vochtopname of droging van volume kan veranderen.

Ontwerp zeil
Speeltoestellen zijn er bij fatmoose in verschillende uitvoeringen, ook met en zonder zeil. Als het speeltoestel met zeil wordt geleverd, wordt dit als één stuk geleverd en kan het naar eigen inzicht vormgegeven en op maat geknipt worden.
Vind je onze foto's leuk? Patronen voor dit design vind je in de montagehandleiding.